ŘEKLI O NÁS

Jiří Očadlík - generální ředitel, FEI Czech Republic s.r.o.

My jsme s FILMONDEM natočili film o tom, jak fungují mikroskopy. Výsledek byl pro mě až překvapivý - jak hodně o lidech vše vlastě je. Rozhodně budu FILMONDO doporučovat i našim partnerům, protože práce s nimi byla naprosto profesionální a vedla k dobrému výsledku

Vlastimil Chládek - ředitel a jednatel, DOPRAVNÍ STAVBY BRNO s.r.o.

S FILMONDEM jsem spolupracoval již na více projektech. Filmy vzbudily velký ohlas i u laické veřejnosti. Bylo použita řada nápadu a celkově vše probíhalo opravdu příjemně a v pohodě. Jsem s prací FILMONDA velmi spokojen. 

Jiří Dušek - ředitel Hvězdárny a planetária Brno

S FILMONDEM spolupracujeme pravidelně a rádi a rozhodně máme v plánu i nadále pokračovat - můžeme se totiž spolehnout na profesionálně odvedenou práci, spoustu kreativních nápadů a v neposlední řadě pohodovou atmosféru při vytváření audiovizuálních produktů. 

Jana Kubalová - náměstek pro krizovou připravenost a vzdělávání, ZZS JmK

S kolegy z FILMONDA spolupracujeme již radu let. Spolupráce je vždy skvělá a pokaždé oceňuji velmi přátelskou atmosféru. Natáčení s FILMONDEM stojí za to.

Martin Škvrně - jednatel společnosti, ALFA-HELICOPTER, spol. s r.o.

Spolupráce S FILMONDEM je na velmi profesionální úrovni. S finálním výsledkem všech filmů jsme maximálně spokojeni. Určitě FILMONDO všem doporučuji.

Michal Boudný - starosta města Slavkov u Brna

Dovolte mi vyslovit vám nekonečné a nejhlubší uznání a poděkování za fantastickou akci Tenkrát ve Slavkově. A opět zase máme náskok a opět budeme moci se vztyčenou hlavou zvát diváky a hosty do Slavkova příští rok a tentokrát snad osobně! A tak práce FILMONDA vypadá, jsem vždy spokojen a nadšen přístupem jejich týmu a výsledky.

Ivan Vystrčil - majitel Acaballado

Vážení, vaše kreativita a pracovitost byla dechberoucí. Moc dobře se mi s vámi spolupracovalo a velmi se těším na nové výzvy a další spolupráci.

Miloš Havránek - generální ředitel, Dopravní podnik města Brna

Svým přístupem a inovativním uchopením dokumentu o řidičích nám ukázali nový rozměr naší práce, za což jim děkujeme. Musím ocenit i jejich nápady a zaujetí, s jakým videa vznikala. Jsem rád, že jsme si vybrali právě FILMONDO. 

Pavel Tesař - vedoucí Call Centra, E.ON Česká republika s.r.o.

S přístupem a nasazením štábu jsme byli maximálně spokojeni. Oceňuji zejména kreativitu, se kterou přistoupili k bonusovému filmu o filmu. Rád pracuji s profesionály, a proto se těším na další spolupráci.

Filip Maleňák - autor aplikace ZÁCHRANKA

Spolupráce s FILMONDEM byla vždy velice korektní a na přátelské úrovni. Proto určitě FILMONDO doporučuji všem, kteří potřebují profesionální videa a fotky

Vítězslav Beran - proděkan pro vnější vztahy FIT VUT

Moc vám děkuji za vaše služby. Oceňuji, jak jste pečlivě při konzultacích a natáčení sledovali rámec a ducha, kterého jsme chtěli naší video-prezentací sdělit. Výsledkem jsem byl nadšen, z podkladů jste vytáhli to podstatné, přirozenou formou to sestříhali, doplnili vhodným hudebním podkladem. Naprosto profesionální přístup a práce. Pevně věřím, že si diváci formy vůbec nevšimnou a budou sledovat pouze obsah. To je vizitka kvalitního sdělení. Moc vám děkuji.

Pavel Šmíd - producent, hudebník, manažer Rustical Records, spoluautor King’N’Doom feat. Cheikh Lô

S FILMONDEM jsem spolupracoval na hodně nestandardních mezinárodních projektech, kdy jsme často museli až za hranu. Noční šichty ve střižně, hektolitry kávy, ale vždycky jsme to dali. Prostě když je potřeba zabrat na FILMONDO se dá spolehnout. 100% nasazení! Do FILMONDA se vždycky rád zastavím aspoň na to kafe, protože se tam prostě cítím dobře.

Luboš Kalouda - marketingový ředitel školského zařízení KROUŽKY pro Jihomoravský a Zlínský kraj
Již od první pracovní zkušenosti s firmou FILMONDO jsme poznali lidi, kteří dělají svoji práci velmi profesionálně. Vždy jsme byli s jejich prací velmi spokojeni, na všem jsme se domluvili a výsledek byl skvělý. Vznikla jedinečná videa z našich akcí pro rodiny s dětmi, na která se i po letech rádi podíváme.
Pavlína Važanová - PEKAT vision s.r.o.

S FILMONDem jsme měli příležitost vytvářet nové produktové video a můžeme říct, že jak spolupráci, tak výsledek hodnotíme jako výborné. Během vytváření videa nám všichni byli extrémně nápomocní a měli s námi obrovskou trpělivost. Zároveň nás po celou dobu vedli a pomáhali nám. Jsme moc rádi, že jsme se na FILMONDO obrátili a určitě můžeme jejich tým doporučit.

Ing. Vladislav Starý PhD. MBA. - Managing Director, IMI International, s.r.o

Děkuji společnosti FILMONDO za již více jak dvouletou spolupráci, ze které vzniklo hned několik videí a projektů, které sklidily vždy skvělý ohlas. Společnost FILMONDO, v čele s panem Horným, je vždy velmi flexibilní, spolehlivá a profesionální. Těším se na další roky spolupráce.

Eva Oubělická - ředitelka, Zámek Slavkov - Austerlitz

S prací FILMONDA jsem vždy velmi spokojená. Videa jsou dělaná srdíčkem. Spolupráci určitě doporučuji.

Ivan Nedělka - vedoucí souboru, Javorník

Natáčení bylo naprosto profesionální, FILMONDO dodrželo všechny termíny a výsledek je skvělý. Jsme opravdu spokojeni.

Eva Nováková - vedoucí marketingu, IREKS ENZYMA s.r.o.

Krom naprosto profesionálního výsledku práce oceňuji i to, jak příjemnou a milou atmosféru během natáčení vytvořili. Naši technologové se tak naprosto uvolnili, byli přirození. Myslím, že na těch videích to jde vidět. Proto můžu FILMONDO opravdu jenom doporučit.

Stavte se za námi na kafe a domácí sušenku


  • Martin Horný
    režisér
    +420 732 854 349

 

 

Sídlo studia:

Hviezdoslavova 41
Brno 62700
49.1829014N, 16.6807014E